KONST / Litografier / Färglitografi 16003333
nr 1600 3333
Färglitografi
1870-tal, "Stockholm från Mälaren", centraltryckeriet Stockholm. Färglitografi, bildmått: 45x73 cm. Yttermått inklusive ram: 61x88, Ej signerad
Kondition: Fuktskada
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 26 februari 2024
kl 19:42:06
26/2 19:37:06